Slide 05
Slide 02
Slide 01
Slide 03
Slide 04
Slide 05
Slide 07
Slide 06

Najnowsze zdjęcia

Nadchodzące wydarzenia

Ferie zimowe

29.01.2018 (Poniedziałek)

W tym roku w naszym województwie ferie zimowe będą w dniach 29 stycznia - 11 lutego. Życzymy dzieciom i ich Rodzicom udanego wypoczynku oraz mnóstwa śniegu, mrozu i atrakcji.

Teatrzyk edukacyjny

31.01.2018 (Środa)

31 stycznia w naszym przedszkolu odbędzie się teatrzyk edukacyjny pt. "Najcenniejszy Skarb Zimy" - udział w nim wezmą wszystkie dzieci. Koszty teatrzyku zostanę pokryte z Komitetu Rodzicielskiego.

Dla rodziców

Rozwijanie zainteresowań czytelniczych u dzieci w wieku przedszkolnym, Bezpieczny przedszkolak, Dekalog dla Rodziców i Wychowawców Wynikający z Konwencji o Prawach Dziecka, organizacja pracy Przedszkola, przygotowanie do szkoły, programy i projekty i inne przydatne informacje dla Rodziców

Więcej informacji

Nasza patronka

Pani Majka Jeżowska została  patronem naszego przedszkola! A stało się to za sprawą  przedszkolnej sondy, w której wśród dzieci, rodziców, kadry pedagogicznej i personelu naszego przedszkola- zdobyła największe uznanie  i sympatię. Majka Jeżowska to najbardziej kolorowa  polska artystka , ulubienica dzieci. Na jej żywiołowe koncerty przychodzą  trzy pokolenia fanów.
Jest kompozytorem wszystkich swoich przebojów, pisze scenariusze i reżyseruje własne widowiska estradowe i telewizyjne.

Majka Jeżowska stworzyła swój niepowtarzalny styl - pisząc nowocześnie    zaaranżowane, melodyjne, mądre piosenki dla dzieci, jednocześnie bawi je i edukuje. Sama projektuje swoje kolorowe, oryginalne stroje estradowe. Za twórczość i działalność estradową dla dzieci otrzymała zaszczytną Nagrodę Artystyczną Młodych im St. Wyspiańskiego. Dzieci przyznały jej także swój cenny Order Uśmiechu.

Więcej informacji